nock logoNock

Firma NOCK byla založena v r. 1990 a je dodnes rodinnou firmou, jejímiž vlastníky jsou manželé Ferdinand a Juta Nockovi . Firma je zaměřena na vývoj a produkci odblaňovacích strojů, stahovaček kůží a výrobníků ledu. Díky správné koncepci se podnik rychle a dobře uchytil na trhu a tak se firma v r. 1995 mohla usídlit ve zcela nové vlastní budově a zvýšit produkci na čtyřnásobek. I nadále je zde kladen velký důraz na vývoj a zdokonalování jak svých výrobků tak i svých zaměstnanců - pořádají pravidelné semináře a školení. Tato školení rovněž poskytují i zástupcům svoji firmy, aby byli připraveni poradit a zodpovědět všechny dotazy svých zákazníků. Požadavky a názory zákazníků zároveň slouží jako zpětná vazba k dalšímu zdokonalování a vývoji výrobků firmy NOCK, takže i specifická přání zákazníků nejsou pro firmu problém. Samozřejmostí jsou i kvalitní servisní služby podpořené rozsáhlým skladem náhradních dílů..

Hlavním cílem firmy Nock je spokojený zákazník. Své výrobky pravidelně prezentuje s velkým úspěchem na všech významných světových výstavách.

Výrobní program firmy Nock je složen z těchto produktů:

  • stahovačky kůží jejichž vyspělý řezací systém pečuje o to, aby nebyla zapotřebí žádná další namáhavá ruční práce. Tím se prostředky na jeho pořízení vrátí velmi rychle.
  • odblaňovačky bodují svým vzduchovým systémem, který nevyžaduje žádnou údržbu a v hygieně a čistotě. Není nutné dodatečně čistit kartáčové válce. Zkrátka nejjednodušší systém s velkou úsporností při nízkých nákladech.
  • stahovačky drůbeže a ryb všech druhů, šetrně pracující při malém odpadu
  • řezačky plátků špeku, hovězích rolád, k výrobě pyrohů, kebabů a podobných specialit. výrobníky šupinkového ledu se vyznačují technikou nové generace a jsou vyráběny v mnoha provedeních, pro potřeby malých i velkých provozů od 65 do 10.000 kg šupinkového ledu.

Všechny tyto sériově vyráběné stroje vynikají zejména robustní konstrukcí, jednoduchým ovládáním a inovační technikou. Proto jsou zařízení firmy NOCK oblíbenou a velice pozitivně hodnocenou technologií u všech svých uživatelů na celém světě.