Obalová technika

Firma VARIOVAC vznikla v roce 1975 jako obchodní a servisní firma v oblasti obalové techniky s oblastí působení v severním Německu. V roce 1995 se přestěhovala do města Zarrentin, kde v polovině roku 1996 začala vyrábět vlastní balicí linky VARIOVAC. Od té doby se firma VARIOVAC dynamicky rozrůstá a v současné době je jako jeden z mála výrobců v tomto oboruimg obal velky
soběstačná ve všech fázích výroby, jako je konstrukce, vývoj, produkce a prodej.

 

Více informacíreadmore

Strojní technologie pro masnou výrobu

Firma ORS spol. s r.o. nabízí kompletní sortiment strojní technologie pro masnou výrobu a jiné potravinářské provozy. Zastupujeme výrobce světových značek, kteří produkují své výrobky již dlouhou dobu a mají svá zastoupení po celém světě. Samozřejmostí je kompletní záruční a pozáručnístroj img servis těchto strojních technologií a odborné technologické poradenství.

 

Více informacíreadmore

Nože DICK

img nozeNašim zákazníkům nabízíme špičkové výrobky firmy Friedr. Dick. Rodinná firma Friedr. DICK byla založena roku 1778 a v současnosti je to jediný světový výrobce v jehož sortimentu naleznete nože, kuchařské a řeznické nástroje, ocílky a brusky.

 

Více informacíreadmore

Řezné nástroje, ochranné pomůcky,
spotřební materiál

Nabízíme Vám zde kompletní sortiment řezných nástrojů pro stroje v potravinářství, osobní ochranné pomůcky, a další sortiment spotřebních rezne imgmateriálů.

 

Více informacíreadmore