Strojní technologie pro masnou výrobu

 

V současné době má firma ORS spol. s r.o. výhradní zastoupení na českém a slovenském trhu deseti německých firem a jedné francouzské. Jedná se o firmy produkující strojní technologii pro masný průmysl i pro potravinářské provozy jiného zaměření. Je samozřejmostí, že pro své zákazníky zajišťujeme nejen dodávky nových strojních technologií, ale i jejich záruční, pozáruční a technologický servis, dodávky náhradních dílů, ale také veškerý spotřební materiál, zejména ruční nože, různé řezné nástroje, obalový materiál a udírenské štěpky.

Zastupovaní výrobci světových značek produkují své výrobky již dlouhou dobu a mají svá zastoupení po celém světě. Tím je zajištěna vysoká kvalita jejich zařízení, která jsou neustále zlepšována díky zkušenostem z celosvětového trhu. Technologické poradenství je založeno na zkušenostech z rozdílných požadavků jednotlivých regionů a také na základě spolupráce se světovými výzkumnými ústavy a technologickými centry výrobců kořenicích směsí.

V sídle firmy jsou umístěny jak kancelářské a skladové prostory, tak i moderně vybavená servisní dílna určená na provádění veškerých oprav strojů včetně jejich generálních oprav. K tomuto slouží i kompletní strojní vybavení pro obrábění kovů a svařování pod ochranou atmosférou. Zároveň je zde umístěno brusné centrum, které nabízí širokou škálu služeb v oblasti broušení ať se jedná o ruční nože, řezné složení do řezaček masa, kutrové nože a další čepele do potravinářských strojů, nebo o kruhové nože do nářezových strojů.

Dokonalá technická a technologická příprava všech nových projektů dle potřeb zákazníků a kvalitní servisní služby školených profesionálů jsou základním krédem společnosti ORS spol. s r.o.

 

fessmann logo 

ruhle

logo-kilia-neu 

frey logo

logo-lima freund logo
 variovac logo  dick logo